Romantika

Isetegijas oli üks vahva projekt, kus toimus romantilise paki vahetus. Sellises vahetuses osalesin esmakordselt ja loosi tahtel tegi mulle imelise paki Laima. Ja kuna Laimal on kõik nii detailselt pildistatud, siis ei hakka ma neid oma seebikarbiaga tehtud pilte detailseid pilte ülesse panema. Parem naudi Laima fotosid 😀

Pakis olid tikitud jänku, mille pisipiiga kohe endale ajas. Imearmas tikitud nõelapadi, mis läks kohe kasutusse, oligi puudu üks :D, tikitud linik, heegeldatud pitsiga, vahva tikitud kotike, millest tulid välja ilusad kõrvarõngad, tikutopsi suurune märkmik, mille ärastas mu teine tütar, šokolaad, küünlad, millele heegeldatud ümbrised, mulinee lõngad kaks tükki, roosilised salvrätid ja muidugi pisike armas kaart.

Küll ma nuputasin seda tikkimist, aga mida ei oska, seda ei oska 😀

Minule langes loositahtel teha pakk leeloraagi´le, kes aga on väga osav nobenäpp. Mida teha selliste oskustega inimesele? Vat see oli minu jaoks pisike pähkel.

Kokkuvõttes tegin siis chinchilla sabast võtmehoidja ja merevaigust komplekt kee, käevõru ja kõrvarõngad

Siis apelsini-šokolaadiküpsised, retsept on algselt mu ühe väga hea sõbranna käest saadus šokolaadiküpsiste retsept, mida ma natukene modifitseerisin ja tulemuseks siis hoopis teine teema.

ja viimaks pisikene kaart koos kogu kupatusega, ainult jalajälgedega pisike karp on siit puudu, kuhu siis ehted ja võtmehoidja sisse läks. Loodan, et pakisaaja jäi rahule.

Veel sarnaseid:

Lisa kommentaar

Posts Protect Plugin by http://blog.muffs.ru