Pakume sulle võimalust soetada mugavalt täidetava ja viisaka ning konkreetse väljanägemisega küüliku sugupuuvormi. Vorm on täidetav otse PDF formaadis.
Näiteks küülikut müües ja ostjale looma sugupuud kaasa andes, lihtsalt avad vormi ja täidad väljad looma andmetega. Sinu enda nimi (farmi nimi) ja kontaktandmed on vormi eelnevalt kinnistatud – neid enam sina sisestama ei pea.
Sugupuu on küüliku omanikule oluline informatsioon küüliku põlvnemise kohta. Seal on kirjas looma vanemad, vanavanemad ja vanavanavanemad.
Sugupuu on kinnituseks, et tegemist on tõupuhta loomaga. Sugupuuta looma on võimalik meil näitustel näidata, aga teda ei registreerita ja tema ei saa kandideerida tšempioni tiitlile. Sugupuuga küülikud on hinnalisemad kui nende sugupuuta liigikaaslased. Paljudes riikides ei saa looma näitusele registreerida ilma sugupuud esitamata. Ka Eesti liigub vaikselt selles suunas.
Sugupuu demo lae alla siit
Hind ainult: 10 €
Poolikud sugupuud ei anna teile looma kohta adekvaatset infot. Tänapäeval ei ole võimalik tuua välismaalt sisse looma ilma esivanemate andmeteta. Kaasa antakse vähemalt selle konkreetse ostetud looma esivanemate info koos looma infoga.
Pooliku sugupuuga ja ilma sugupuuta loomi müüdi kuni aastani 2004. Hiljem kui 2004 sündinud loomad peaksid saama kõik vähemalt 2 põlvkonna sugupuud kaasa! Olge palun selles suhtes valvsad!
Kui ostad looma, kelle sugupuul ilutsevad ainult looma ema ja isa number, siis tekivad küsimused: