Meist arvatakse

Kui sa ei ole oma arvamust veel avaldanud, siis tee seda siin

Koduleht nagu ongi omaette koolitus-töökeskond. Mitte, et igapäev peaks seal sees istuma, aga 1-2korda paaris nädala jooksul väga-väga tark üle sirvida.

Igatahes on veebileht mõnusalt loetaval ja heal tehnilisel tasemel tehtud!

Julgeks väita, et ilma selle koduleheta oleks meie oma hobiga tunduvalt sandimas seisus. Rääkimata siin mastaapsemast kasust Eesti küülikukasvastuses üldse.

Meelis Pärn

Kodulehelt olen valinud omale esimesed loomad. Samuti erialast infot. Terve koduleht on kasulik ja huvitav. Eriti erialane teave küüliku heaolu ja tervise kohta. Siit ostsin ka oma esimesed küülikud. Samuti olen saanud igasugust infot nii e-maili kui ka telefoni teel.

Ruth Raidlo

Foxy Rabbits kodulehelt on mulle kõige suurem abi olnud rubriigist teadmistepagas. Kui oma esimesed loomad võtsin, siis veetsin tunde ja päevi sealt tarkuseteri lugedes 🙂 Sain nii mõneski asjas targemaks. Mulle väga meeldisid Foxy Rabbitsi korraldatud koolitused, nüüd vaatan oma loomi hoopis teise pilguga. Tean mis on nende head ja vead.

Kairi

Kõige parem on see, et ma tean, et siit lehelt leian peaaegu kõikidele küülikukasvatusega seotud küsimustele alati vastused. Ja ka küülikuretseptide leht.

Kõige suurem kogemus on see mille Diana andis mulle juba palju aastaid tagasi. Nimelt kuidas emaküülikut ka talvel (või ka muul ajal kui ta seda eriti ei taha) indlema saada. Kasutan seda tarkust tänaseni. Kui tahate ka seda teada, küsige ise Dianalt järele!

Kalli

Olen saanud paljudele küülikutega seotud küsimustele siit alati vastuse. Sain vastuse oma küsimustele kuidas saada heaks kasvatajaks. Ja kindlasti on see farm mulle eeskujuks.

Eva Ploom

Väga palju õpetlikku ja kasulikke nõuandeid igas valdkonnas. Olen sealt palju abi saanud.

Juta

Olen hariduselt vet. arst, talunik. Eelnev kogemus küülikutega puudub, praegu on neli Prantsuse pässi. Teie koduleht on tehtud tõesti omakasupüüdmatult. Sellest on kindlasti paljudele abi.

Urmas

Külastan Foxy Rabbits’i kodulehte väga sageli ja suurem osa mu küülikutega seotud teadmistepagasist  pärinebki teie “teadmistepagasist”. Loen seda infot ikka ja jälle üle, kui miski meelest läheb. Olen selle võimaluse eest väga tänulik. Ja muidugi on mul suur”kasu” sellest, et soetasin teie juurest oma kaks imearmsat küülikut. Kui olin umbes pool aastat vaadanud pea iga päev ilusaid küülikufotosid Foxy Rabbitsi kodulehelt, hakkas mulle järjest rohkem tunduma, et veel palju toredam oleks neid küülikuid oma koduaias vaadata. Võtsin julguse kokku ja ründasin Dianat laviini küsimustega ning sain hulgaliselt asjatundlikke nõuandeid ja mis veel toredam – kinnituse, et võin ka edaspidi alati abisaamispalvega pöörduda. See andiski mulle julguse veel hilissügisel rajada oma isiklik “küülikufarm” kahe toreda Foxy Rabbitsi küülikuga oma koduaeda:)

Tervitustega Rena

Algajana olen saanud väga palju kasulikku teavet. Eelkõige pean silmas põhjalikku informatsiooni küülikutega seotud tegmiste  kohta. Teadmistepagas on minu jaoks olnud kõige laiema infoga. Väga tähelepanelikult olen lugenud haiguste kohta ja soovitusi järginud. Asjalik koduleht, meeldiv koostöö farmiga. Olen alati saanud nõu, abi, häid tõuloomi ja innustust.
Suur tänu!

Almer Laur

Oleme saanud väga häid nõuandeid kodulehelt, tegusad põhikarja küülikud ja vajalikud koolitused

Pelle Raid

Suur aitäh nii tänuväärse töö eest. Sain palju teadlikumaks!
Teie koduleht on tunduvalt asjalikum kui kodulinnufoorum iga küsimusele selge vastus.
ikka jaksu Teile

Tervitades Mai!

Olen  ca 25 aastat tagasi küülikuid kasvatanud, aga 90% teadmistest nende loomade kohta sain teie lehelt.
Tänu sellele lehele on mul suurtele kaotustele vaatamata laudas üle 30 Rex tõugu küükliku.
Pildi ja videomaterjali on häbemata vähe!!!

Viljar Liiva

Oleme saanud küülikutest rohkem teadmisi. Kasulik lehekülg: Küülikute haigused.

Ergo

Ostsime  chinchilla rexi paari  Teie käest mõned aastad tagasi. Väga hea ema oli ja tubli isa. Pesakonnad ikka olid nii kümne ringis.

Ivi Särg

Sul on ka oma arvamus?

on veebileht mõnusalt loetaval ja heal tehnilisel tasemel tehtud!
1. Milline on olnud suurim kasu sulle Foxy Rabbits kodulehelt?
2. Millist lehekülge, postitust või rubriiki kõige kasulikumaks pead? (Miks?)
3. Milline osa kodulehest vajaks parandamist või muutmist?
4. Kas saaksid kirja panna konkreetse kogemuse seoses Foxy Rabbits`ga?
Sinu nimi
Email
Kas oled nõus avaldama oma arvamuse Foxy Rabbits kodulehel?
CAPTCHA kontrollkood ei ole õige
CAPTCHA kontrollkood ei ole õige

Veel sarnaseid:

  • Puuduvad

Lisa kommentaar

Posts Protect Plugin by http://blog.muffs.ru