Talv on tulekul – nahad ja tooted saadaval

Talv on tulekul ja seekord on meil pakkuda erinevate küülikute nahku ja nende naturaalseid värvusi. Nahad on pargitud Taani ja Leedu parkalites. Nahad venivad igas ilmakaares, mis hõlbustab köösneril nendega töötada.

Pakkumises on normaalkarvaga küülikunahku, kelle karvapikkus on 2,5-3 cm va ühel shaggy nahal, kelle nahal on kohati pikemad karvad. Nahku on hea kasutada talveks üleriieteks (mütsid, kraed, kasukad, väikelastekombenisioonid, vankrikotid jms tarbeks) samas on neid hea kasutada ka tekina, kas siis päevatekina või öötekina, kuidas keegi soovib. Tekid on hästi soojad.

Thyringeri nahad 15 tk a´ 20 €, nahku piisavalt M suuruse naiste poolkasuka või lasteteki 125×160 või 130×170 cmtarbeks

Thyringeri nahad 15 tk a´ 20 €, nahku piisavalt M suuruse naiste poolkasuka või lasteteki 125×160 või 130×170 cmtarbeks

Thyringeri 15 nahka + sallanderi 3 nahka, annavad kokku omapärase naiste S-M suuruse poolkasuka ilma või koos kapuutsiga või siis lasteteki suurusega 150×160 või 160×170 cmcm

Thyringeri 15 nahka + sallanderi 3 nahka, annavad kokku omapärase naiste S-M suuruse poolkasuka ilma või koos kapuutsiga või siis lasteteki suurusega 150×160 cm või 160×170 cm

 

 

Veel sarnaseid:

4 Replies to “Talv on tulekul – nahad ja tooted saadaval”

  1. Ma pean ennast tõsiselt kurssi viima küüliku nahkade erinevustest, võimalikest värvidest jne.Vahin neid sinu nahku juba liiga pikalt…aina suuremaks tõuseb tahtmine endale üks poolkasukas tellida.:)

  2. No kasuka jagu nahku on veel chinchilla reksidest. Kas kannad muidu külme või sooje toone? Chinid on külmad. Mulle sobivad rohkem soojemad toonid, seetõttu sai endale ka castorist. Ongi hooaeg käes.
    Kui kasukat tahta, siis soovitan tõesti reksi, mitte normaalkarvalisi – seda just seetõttu, et reksinahkadest toode püsib kaua. Normaalkarvalistest tehtud toode väsib ära hiljemalt paari aastaga.

  3. Ikka külmad toonid.Aga sellel aastal kahjuks ei jõua, finantsiliselt, laut võtab kasuka raha ära :).Räägime kunagi täpemalt 🙂

  4. Mis siin ikka, müüd paar angoorat maha või lamba ja ongi kasukas käes 😀
    Sul see ehitus võtab meeletult igasugust ressursi, ei kadesta. Jaksu sulle!

Lisa kommentaar

Posts Protect Plugin by http://blog.muffs.ru