Küülikute sugupuu vormi müük

Pakume sulle võimalust soetada mugavalt täidetava ja viisaka ning konkreetse väljanägemisega küüliku sugupuuvormi. Vorm on täidetav otse PDF formaadis.

Näiteks küülikut müües ja ostjale looma sugupuud kaasa andes, lihtsalt avad vormi ja täidad väljad looma andmetega. Sinu enda nimi (farmi nimi) ja kontaktandmed on vormi eelnevalt kinnistatud – neid enam sina sisestama ei pea.

Mis asi on küüliku sugupuu?

Sugupuu on küüliku omanikule oluline informatsioon küüliku põlvnemise kohta. Seal on kirjas looma vanemad, vanavanemad ja vanavanavanemad.

Sugupuu on kinnituseks, et tegemist on tõupuhta loomaga. Sugupuuta looma on võimalik meil näitustel näidata, aga teda ei registreerita ja tema ei saa kandideerida tšempioni tiitlile. Sugupuuga küülikud on hinnalisemad kui nende sugupuuta liigikaaslased. Paljudes riikides ei saa looma näitusele registreerida ilma sugupuud esitamata. Ka Eesti liigub vaikselt selles suunas.

Sugupuu demo lae alla siit

Sugupuu vorm telli siit:

Ettevõtte/talu/farmi nimi
Ettevõtte kodulehe aadress
Kasvataja nimi
Kasvataja aadress
Maakond (või linn) ja postiindeks
Kasvataja telefoni nr.
Kasvataja e-posti aadress
FARMI nr (PRIA loomakasvatushoone nr. nt “EE12345?)
Tellija isiku- või äriregistrikood
E-MAIL kuhu ARVE saata

Hind ainult: 10 €

Kuidas sugupuu teid aitab?

Poolikud sugupuud ei anna teile looma kohta adekvaatset infot. Tänapäeval ei ole võimalik tuua välismaalt sisse looma ilma esivanemate andmeteta. Kaasa antakse vähemalt selle konkreetse ostetud looma esivanemate info koos looma infoga.

Pooliku sugupuuga ja ilma sugupuuta loomi müüdi kuni aastani 2004. Hiljem kui 2004 sündinud loomad peaksid saama kõik vähemalt 2 põlvkonna sugupuud kaasa! Olge  palun selles suhtes valvsad!

Kui ostad looma, kelle sugupuul ilutsevad ainult looma ema ja isa number, siis tekivad küsimused:

  • Kus on ülejäänud info?
  • Kas tegemist on suguluspaaritusega?
  • Miks varjatakse ülejäänud infot sugupuul?
  • Eriti tekib küsimus siis, kui mõlemad vanemad on farmist, kust te looma ostsite.
    Kust on siis nende esivanemad pärit ja miks nende info sugupuul puudub?
Posts Protect Plugin by http://blog.muffs.ru