Müügipoliitika

Suhtlemisel klientidega on meil teatud põhimõtted

Soovime, et ei peaks rakendama müügipoliitikat, kuid aja jooksul on meil ette tulnud kliente, kus palutakse looma/i pikalt hoida ja lõpuks muudetakse meelt.

Alljärgnev on oluline

Me ei lase ühtegi kasvatajat enda farmi külastama soojal ajal. Farmi võid külastada ainult talvisel ja külmal perioodil. Kui välistemperatuur on alla -15 C olnud juba järjest 10 päeva. See ei ole personaalne, see on meie poliitika. Kui vahepeal on olnud soojad ilmad, siis paraku me farmi ei luba.

Broneerime looma/d 50% tagastamatu ettemaksu/deposiidi või esimese järelmaksu summa eest. Kui meie otsustame looma/i mitte müüa, siis klient saab deposiidi tagasi. Kui aga klient muudab meelt, siis deposiit on tagastamatu.

Ilma deposiidita hoiame looma/i ÜHE nädala, pikemalt kui nädal, maksab klient deposiidi. Kui meist mittesõltuvalt pole looma/d nädala pärast ära viidud, läheb loom/d uuesti avalikku müüki.

Hoiame deposiidi eest looma/i enda juures kuni 1 kuu. Kui kuu aja jooksul pole loom/ad ära viidud või meiega kokku lepitud edaspidises, siis läheb/vad loom/ad avalikku müüki. Hoiame looma/i kokkuleppe korral ka kauem. Üle kuu looma/de hoidmine on lisatasu eest 0,25 € senti päevas looma kohta ülalpidamiskuludeks.

Looma/d saab klient kätte kohe, kui on tasunud täismaksumuse ja ülalpidamiskulud.

Soovi korral saab looma/de sugupuuga e-maili versioonis tutvuda ja originaali saab kätte loomale/dele järgi tulles.

Kui broneerid loomad soojal perioodil, siis on sul  õigus küsida fotosid oma looma/de kohta. Me saadame sinu poolt broneeeritud looma/de fotod niipea kui me leiame aega neist uusi pilte teha.

Kui deposiidil oleva loomaga/dega peaks midagi mingil põhjusel juhtuma (õnnetus), siis pakume võimalusel vastukaaluks teist looma/i või tagastame konkreetse/te looma/de deposiidi.

Ostes korraga vähemalt 6 looma, saad 5% allahindlust. Üle 10 looma korraga ostes on allahindlus 10%.

Aegajalt teeme ekstra pakkumisi suure allahindlusega, seega hoia lehel silm peal.

Tasumine

Looma/de eest on võimalik tasuda sularahas, ülekandega ja järelmaksuga. Järelmaksuga looma/de eest tuleb broneeringul tasuda esimene järelmaksu summa + 0,25 € senti looma/de ülalpidamiskulud kättesaamisel.

Toome küülikud kohale

Vajadusel ja võimalusel toome looma/d kliendile heameelega koju. Spetsiaalselt kohale toimetamise tasu kokkuleppel.

Isane küülik laenuks

Me ei laena ühtegi oma isast looma teistesse farmidesse!

Hinnamuutus

Looma/de hind võib muutuda, ei muutu aga broneeritud looma/de hind ühe (1) kuu jooksul. Kui looma/i hoitakse kokkuleppe alusel kauem, siis hind ka ei muutu. Ülejäänud hinnad võivad muutuda  kahe (2) nädalase vahega.

Käibemaks

Alates 01. juunist 2011 arvele käibemaksu ei lisandu!

Posts Protect Plugin by http://blog.muffs.ru