7 kommentaari

 • Nimi airi

  () 28 mai 2012 07:05 p.l.

  Lisan siia angoorade pügamisele kuluv aeg, käärid ja lisasööt.Ja unustasin siia kodulehe haldamise ja interneti kulud, pluss kulud nt. Maalehes kuulutamisel (ca 6 eur kord).Aga muidu hea artikkel, just nimelt, miks nii odav?

  Reply
  • Diana Mägi

   () 28 May 2012 07:05 pm

   No näed, muudkui tuleb juurde. Kõik korraga ei meenugi. Panen need ka juurde.

 • Nimi airi

  () 29 mai 2012 08:05 e.l.

  Lisan siia veel näitusel käimise kulud, sest üks hea kasvataja peaks laskma erapooletul asjatundjal oma tööd hinnata, sest iga küüliku poegade gasvataja ei ole veel kasvataja, vaid pigem loomapidaja :).

  Reply
  • Diana Mägi

   () 29 May 2012 09:05 am

   Icc, see "pisike" kulutus läks lausa meelest ära. Aga jah, lisan kohe ka selle juurde. Eks nii see väike artikkel muudkui täieneb.

 • Nimi Aive

  () 03 juuni 2012 06:06 e.l.

  Kõige suuremat kulutust polegi arvestuses kirjas: farmi rajamise kulud. Isegi kui rajada farm nö. põllule, on vaja investeerida puuridesse, söötmis- ja jootmisinventari, kindlustada hulkuvate metsloomade ja külakoerte eest.

  Reply
 • Nimi Erko

  () 17 juuli 2012 09:07 p.l.

  50 – ga kannataks müüa vast ilusaid lemmikloomi. Tõuloomi, mis sobivad ka aretuseks ja farmi loomiseks,peaks muretsema vaid parimaid. ostes alustuseks 15 euri loomakesed , säästaks hetkel palju, aga hilisem tegevus võib näida nagu keksukast. Milles iga ruut on omaette – “ämber”.

  Reply
 • Triinu

  () 30 dets. 2012 11:12 p.l.

  Väga hea aertikkel. Paraku väga paljud Eesti põllumehed (põlised rikkad) käivad oma töö, aja, rahaga ümber nii lollakalt nagu oli toodud siin artiklis 500€ põletamine reklaami tarbeks. Põhiline viga ongi see, et ei tehta mingit kalkulatsiooni ja veel vähem äriplaani. No milleks onju, parem põletame raha, vahel on efektne ka ju. (ma muidugi ei arva, et konkreetne farm reaalselt nii toimiks)

  Reply

Kommenteeri

Posting your comment...

Teavita mind vastusest

http://www.foxyrabbits.eu/wp-content/themes/gloss-edited
Posts Protect Plugin by http://blog.muffs.ru